fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Registruj .SK doménu se slevou 48 % – pouze do 13. března 2021

0

Jedinečná akce pro registraci nové .SK domény

Pouze 13. března 2021 při registraci nové .SK domény na 1 rok a použití slevového kupónu SK-DOMENA-ZA-109 můžete využít zvýhodněnou cenu registrace se slevou 100,- Kč což je 48% sleva z původní ceny registrace domény. Cena nové registrace je 109,- Kč bez DPH 21 %. Objednávku je možné provést v našem objednávkovém formuláři na adrese https://www.gigaserver.cz/domeny/overeni-dostupnosti-domen

Čeho se akce týká?

Při nové registraci .SK domény a použití slevového kupónu SK-DOMENA-ZA-109 v našem objednávkovém formuláři na www.gigaserver.cz a uhrazení platby nejpozději do půlnoci 13. března 2021 můžete využít akci zvýhodněné ceny .SK domény – 109,- Kč bez DPH na první rok registrace.

Objednávka

Proces objednávky je stejný, jako u klasické objednávky domény. Objednávku je možné provést na adrese http://bit.ly/objednavka-SK-domeny. Zvolíte si Vámi vybranou .SK doménu.

 

Vložíte výše uvedený slevový kupón: SK-DOMENA-ZA-109 a kliknete na aplikovat.

Cena v košíku se Vám automaticky sníží na akčních 109,- Kč bez DPH.

.SK doména

Slovenská doména nejvyšší úrovně je označena zkratkou .SK a je určena pro registraci pro fyzické osoby, sdružení a společnosti. Doménu si může zaregistrovat kdokoliv z celého světa, doména nemá pro registraci žádná omezení. Správcem slovenské domény je společnost SK-NIC, a.s., která administruje domény .SK prostřednictvím akreditovaných registrátorů. V současné době SK-NIC, a.s. spravuje celkem 432.094 zaregistrovaných domén. Naše společnost Seonet Multimedia s.r.o. je akreditovaným registratorem .SK domén od roku 2017.

Podmínky akce

Podmínkou je, aby platba za zálohovou fakturu byla připsána na náš účet nejpozději do 13. března 2021 do 23:50. Doporučujeme úhradu pomocí platební karty, nebo převodem prostřednictvím FIO banky, případně můžete použít platební metodu PayPal či okamžitou platbu (jaké banky okamžitou platbu podporují jsme psali v našem článku).

PS: Sledujte náš Facebook a Twitter, aby Vám neunikly další plánované akce a novinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *