fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Připravili jsme nové ceny domén, zlevňujeme .cz, .eu, .sk a .in domény

0

Od dnešního dne jsme nasadili nové ceny domén. Budete spokojeni – ceny jsou lepší než kdy předtím – tak neváhejte a objednávejte na www.gigaserver.cz

 

.CZ doménu nyní registrujete a prodloužíte za 125,- Kč bez DPH (150,- Kč včetně DPH)

.EU doménu nyní můžete registrovat za 65,- Kč bez DPH (78,- Kč včetně DPH) – akce byla ukončena

.SK doménu můžete nyní registrovat za cenu 295,- Kč bez DPH (354,- Kč včetně DPH)

A pokud chcete být .IN můžete registrovat .IN doménu za skvělých 39,- Kč bez DPH (46,80 Kč včetně DPH) na 1 rok. – akce byla ukončena.

 

V souvislosti s touto změnou ceníku jsme snížili cenu za prodloužení .EU domény na 109,- Kč bez DPH (130,80 Kč včetně DPH). Zároveň jsme snížili poplatek za vyjmutí .EU domény z karantény – cena za vyjmutí .EU domény z karantény včetně prodloužení domény je 109,- Kč bez DPH.

Nezapomněli jsme na zákazníky, kteří si u nás společně s novou registrací domény zakoupí hostingový program. V případě, že si zakoupíte hostingový tarif na 1 rok a registrujete si novou doménu tak dle zvoleného tarifu máte možnost získat doménu za bezkonkurenční cenu:

webhostingový tarif Mini – .CZ doména 109,- Kč

webhostingový tarif Live – .CZ doména 99,- Kč

u vyšších webhostingových tarifu Online, Hyperpower, Easydisk a Idealdisk získáte .CZ doménu za 49,- Kč, .EU doménu zcela zdarma.

 

 

Akční ceny domény nejsou podmíněny zakoupením webhostingového tarifu. Akce není časově omezena – jedná se o dlouhodobou akční cenu domén .CZ, .EU, .SK a .IN  – akce pro .EU a .IN domény byla ukončena.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *