fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Hokejová soutěž – vyhrajte každý den vstupenky do multikina Cinestar!

0

I tento rok pro Vás máme připravenou hokejovou tipovací soutěž. Tentokrát ji spustíme až na poslední část turnaje abychom nezaplnili naše komunikační kanály tipováním po celou dobu hokejového turnaje.

Soutěžte s námi každý den v naší hokejové soutěži o vstupenky do Cinestaru. Stačí se každý den stavit u nás na Facebooku na adrese https://www.facebook.com/gigaserver, tipnout si námi vypsaný hokejový zápas Mistrovství světa a pokud Váš tip bude správný tak vyhráváte dárkový poukaz na 2 vstupenky do multikina Cinestar. Kromě toho, že Váš tip musí být správný – je třeba nasdílet náš příspěvěk o tipovací soutěži prostřednictvím Facebook stránky tak na to při tipování nezapomeňte. A pokud jste našim hostingovým zákazníkem a Váš tip bude ten správný – přihodíme Vám ještě dárek navíc – třeba USB flashku, tričko nebo něco dalšího – nechte se překvapit 🙂 Soutěž probíhá od 18. května 2017 do 21. května 2017.

V případě, že se nám sejde v jeden den více správných tipů – vyhrávají 3 nejrychlejší tipy. Tak neváhejte a tipujte na adrese https://www.facebook.com/gigaserver

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *