Provoz e-mailového serveru 2.2.2016

Vážení klienti,

jak jsme Vás již dnes informovali – na našem e-mailovém serveru docházelo ke zhoršené dostupnosti některých služeb. Problém byl zejména při použití webmailu – SMTP, POP3 a IMAP byl funkční, ale i zde docházelo k delším odezvám při doručování zpráv – cca 10-15 minut. Od 18 hodiny by situace měla být stabilizovaná a mail server funguje tak jak má. Nyní budeme nadále provádět další analýzu a ladění výkonu e-mailového serveru.

Děkujeme za pochopení.

5 komentářů

 • Roman Benes

  Dobrý den, situace není stabilizovaná stále dochází k problémům – 2.2.2016 23:41. Intenzivní problémy registruji a byly potvrzeny tech. podporou již 1.2.2016. Může se to stát (a stává se to všem), ale prosím nemlžit, komunikovat co nejvíce otevřeně. Děkuji.

 • Petr Luska

  Úterý 3.2. dopoledne – opět mi nejde stáhnout pošta apod.

 • admin

  Dobrý den Petře, omlouváme se za tento stav. Ani pro nás není uvedená situace příjemná – nejenom my, ale i naši dodavatelé na tom pracují s maximální prioritou. Máme zprávy od kolegů, že od 11 hodiny by situace měla být stabilnější nicméně není nadále vyřešena. Aktuálně ji analyzujeme s kolegy z Icewarpu a dalšími dodavateli. Vyřešení uvedených komplikací je pro nás maximální prioritou. Sledujte prosím naše sociální sítě – Facebook a Twitter, popř. blog kde se dozvíte aktuální informace. Děkujeme za pochopení, pěkný den.

 • admin

  Dobrý den Romane, určitě nemlžíme a snažíme se komunikovat tak jak situace je. Komunikaci vedeme jak zde na blogu tak i na našich sociálních sítích – na Facebooku a na Twitteru. Co se týká dostupnosti e-mailového serveru ve večerních hodinách mělo být vše v pořádku. Dnes ráno a dopoledne jsme však zaznamenali další komplikace při dostupnosti e-mailového serveru. Máme zprávy od kolegů, že od 11 hodiny by situace měla být stabilnější nicméně není stále vyřešena. Aktuálně ji analyzujeme s kolegy z Icewarpu a dalšími dodavateli. Vyřešení uvedených komplikací je pro nás maximální prioritou. Pokud Vám služba nadále nefunguje tak jak má, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@gigaserver.cz nebo telefonicky +420 774 151 730. Případně nám zde zanechte Vaše telefonní číslo a kolegové z podpory Vám zavolají. Pěkný den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *